10+ vite përvojë
Fabrika e pjesëve të anijeve

Ndërtimi i marrëdhënieve afatgjata me pronarët e anijeve dhe kantieret detare më shumë se 80+ vende.

50,00+ Produkte Detare

Merrni një pjesë të vetme ose një zgjidhje të plotë. Do të merrni të njëjtin shërbim fantastik.

Cilësia në Thelbin tonë

Anija më e mirë e ngarkesave, mban në frigorifer anijen përpunuese, varka e peshkimit kërkon produktet më të mira detare.

Miqësore. Shërbimet e drejtpërdrejta të klientit

Telefononi: [86] 0411-8683 8503

Email: info@goseamarine.com

KATEGORIT F T F KUFIZUARA

pompë

Pompa Detare

Pompat detare dhe të ndërtimit të anijeve duhet të plotësojnë kërkesa specifike. Mësoni rreth llojeve të pompave që janë të përshtatshme për aplikime detare dhe aplikimet e tyre. Teknologjitë e pompave të të gjitha llojeve.

valvul

Valvulat Detare

Nëse jeni duke kërkuar për valvola të shkallës detare, furnizimi me pjesë rezervë të anijeve Gosea Marine është vendi ku duhet të shkoni. Shikoni përzgjedhjen tonë të valvulave të kontrollit detar, kurtheve të avullit detar, valvulave të fluturave detare, valvulave të portës detare dhe valvulave të topit detar me çmime konkurruese.

Siguri nga zjarri

Pajisje detare kundër zjarrit

Ne ofrojmë një linjë të pajisjeve të zjarrfikësve detarë, duke filluar nga kontrolluesi detar, veshja e zjarrfikësve, sistemi i telekomandës së nivelit, alarmet e zërit dhe dritës deri te varkat e shpëtimit dhe notat e shpëtimit.

Marine-Deck-Equipment-300x300

Pajisjet e Kuvertës Detare

Këtu janë detajet mbi produktet e pajisjeve të kuvertës që përfshijnë vinça detarë, në det të hapur, çikrik, pajisje lidhëse të kontejnerëve detarë, korniza kornizash dhe spiranca detare.

Aksesorët e kontejnerëve

Pjesët e kontejnerëve

Ne ofrojmë një gamë të plotë të pjesëve lidhëse të kontejnerëve me cilësi të lartë që mund të plotësojnë nevojat tuaja nëse kërkoni pjesë lidhëse me cilësi të lartë për kontejnerët e anijes tuaj.

aksesoret e jahteve

Pjesë jahtesh

Pavarësisht nëse jeni duke mirëmbajtur një jaht apo duke ndërtuar një të ri, ju mund të mbështeteni tek ne për nevojat tuaja të furnizimit me pajisje të jahtit. Me ne, ju do të jeni në gjendje të merrni gjithçka që ju nevojitet, duke përfshirë dritaret e varkave, kalimet, dyert, dritat, motorët dhe më shumë çmime.

10 + Vite

Pjesë Detare

Përvoja e prodhimit

vazhdimisht të qëndrueshme

furnizim me një ndalesë

kapacitet

Produkte të njohura

Detare-Elika
Helikë detare
Çikriku Detar
Vinç boom me gisht
Vinç i Kuvertës Detare
Astar i cilindrave detar
Zinxhiri i ankorimit
Zinxhiri Anchor Detare
flutur-valvola
Valvula e fluturës detare
gomone shpëtimi
gomone shpëtimi
varkë shpëtimi
varkë shpëtimi
Detare-Konteiner-Turnbuckle
Kthesë e kontejnerit
Detare-Kontainer-Twist-Lock
Kyçja me kthesë të kontejnerit
Marine-Kontainer-Lashing-Monting
Montimi i fiksimit të kontejnerëve detarë
Enë-Pangazh
pranga

Burimi juaj i pjesëve Detare

Mbajeni anijen tuaj në gjendje optimale, blini në Gosea Marine për zgjedhjen më të mirë. Produktet tona kryesore përfshijnë pompën detare, valvulën detare, xhamat e erës, zinxhirin e ankorimit, nyjen e kuvertës dhe më shumë. Për çdo grumbull të gllds, ne bëjmë konfirmim teknik të detajuar përpara prodhimit, inspektim para dorëzimit nga ekipi ynë profesional inxhinierik gjithashtu, për t'u siguruar që të gjitha mallrat e dërguara të jenë më të mirat. Pra, për më shumë se 10+ vjet, ne kemi përmirësuar kapacitetin tonë të furnizimit me burime të qëndrueshme prodhuese dhe një sistem të përsosur të menaxhimit të cilësisë së produktit. për të sqaruar, kjo është arsyeja pse ne jemi në gjendje të bashkëpunojmë me pronarët e anijeve dhe kantieret me famë botërore.

Kam nevojë për ndihmë? telefononi mbështetjen tonë 24/7

AT (+86) 0411-8683-8503 Ose Email: sales_58@goseamarine.com