10+ години искуство
Фабрика за делови за бродови

Изградени долгорочни односи со бродосопственици и бродоградилишта повеќе од 80+ земји.

50,00+ морски производи

Добијте еден дел или целосно решение. Ќе ја добиете истата одлична услуга.

Квалитетот на нашето јадро

Најдобриот товарен брод, ладилник за преработка, рибарски брод бара најдобри производи за поморски делови.

Пријателски. Услуги за корисници во живо

Јавете се на: [86]0411-8683 8503

Е-пошта: info@goseamarine.com

ОСНОВНИ КАТЕГОРИИ

пумпа

Морски пумпи

Поморските и бродоградежните пумпи мора да исполнуваат специфични барања. Дознајте за типовите на пумпи кои се погодни за морски апликации и нивните апликации. Пумпни технологии од сите видови.

вентил

Морски вентили

Ако барате вентили од типот на морето, снабдувањето со резервни делови за бродови Gosea Marine е местото каде што треба да отидете. Проверете го нашиот избор на поморски контролни вентили, морски замки за пареа, морски вентили за пеперутки, вентили за морски врати и морски топчести вентили по конкурентни цени.

Безбедност од оган

Поморска противпожарна опрема

Нудиме линија на опрема за гаснење на морето, почнувајќи од поморски контролер, облека за пожарникари, систем за далечински управувач на ниво, звучни и светлосни аларми до чамци за спасување и плови за спасување.

Опрема за морска палуба-300x300

Опрема за морски палубата

Еве ги деталите за производите за опрема на палубата кои вклучуваат морски, крајбрежни кранови, макари, фитинзи за врзување на морските контејнери, рамни рамки и морски сидра.

Морски пропелер

Во Gosea Marine, можете да најдете широк асортиман на производи за морски пропелери направени од различни материјали. Нашите понуди вклучуваат пропелери изработени од бакарни легури, нерѓосувачки челик, легури на база на никел, јаглеродни влакна/композитни материјали и многу повеќе. Истражете го нашиот избор за висококвалитетни пропелери приспособени да ги задоволат вашите специфични морски потреби.

Морски хидрауличен мотор

Како реномиран снабдувач на морски хидраулични мотори, нашата компанија нуди широк спектар на доверливи брендови како што се HMC, Danfoss, Rexroth, Stafford и многу повеќе. Нашите производи се прецизно одобрени од Националното класифицирано друштво како што се CCS, LR, GL, DNV, ABS, NK, BV, KR и други. Сметајте на нас за врвен морски хидрауличен мотор.

10 + години

Морски делови

Производство искуство

постојано стабилна

едношалтерско снабдување

капацитет

Популарни производи

Алуминиумски легури за брод
Резервни за морски мотори
Морски бранител
Морски винч
Морска хидраулична пумпа
Морски сидро
Опрема за врзување на контејнери
Морски вентили
Морски синџир на сидро
Спасувачки чамец
Поморска спасувачка опрема
Acртвувана анода

Вашиот извор на морски делови

Чувајте го вашиот брод во оптимална состојба, купувајте во Gosea Marine за најдобар избор. Нашите главни производи вклучуваат Алуминиумски профил, поморска пумпа, поморски вентил, ветроларник, синџир за прицврстување, палуба и многу повеќе. да биде најдобар. Така, повеќе од 10+ години, го подобруваме нашиот капацитет за снабдување со стабилни производствени ресурси и совршен систем за управување со квалитетот на производите. да појасниме, затоа можеме да соработуваме со светски познатите реномирани бродари и бродоградилишта.

Треба помош? јавете се на нашата поддршка 24/7

AT (+86) 0411-8683-8503 Или е-пошта: sales_58@goseamarine.com